Zlaté obrúčky ZOE-10

 
 
 
Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Zlaté svadobné obrúčky vyrábame zo 14-karátového zlata (585/1000). Zaľúbenci majú na výber z rôzných očarujúcich modelov. Ponúkané zlaté svadobné obrúčky sú v žltom zlate, bielom zlate alebo kombinovanom zlate. 

Na požiadavku je možné vygravírovať do obrúčiek meno a dátum svadby resp. text, ktorý si želáte. Ku každým obrúčkam dostanete handričku na čistenie šperkou aj darčekovú krabičku. 

 
 

Zlaté obrúčky ZOE-10

Zlaté obrúčky, vyrobené zo 14 karátového kombinovaného zlata.

Zlaté obrúčky

Zlaté obrúčky, široké 5 mm, sú vyrobené zo 14 karátového kombinovaného zlata. Obrúčky tvoria dve línie, užšia je vyrobená z bieleho lesklého zlata a širšia línia je vyrobená zo žltého zlata s kombináciou pieskovaním. V dámskej obrúčke je osadený biely zirkón, s priemerom 1,5 mm, ktorý dodáva celému šperku eleganciu a lesk.V prípade požiadavky gravírovania, dátumu sobáša, alebo mena do obrúčiek je u nás ZDARMA!

 

MODEL:                                           ZOE-10

MATERIÁL:                                     ZLATO 585/1000

VÁHA:                                             9,2 g za pár

ŠÍRKA:                                            5 mm 

HRÚBKA:                                       1,2 mm 

POČET KAMEŇOV:                      1 ks

ROZMER KAMEŇA:                     1,5 mm  

DRUH KAMEŇA:                          zirkón  (v prípade požiadavky osadenia brialiantu pri objednávaní napísať do poznánky, resp. informáciu Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu)

Dodacia lehota
Na sklade: 3
Vaša cena: 828,00 €