Zlaté obrúčky ZOE- 13

 
 
 
Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Zlaté svadobné obrúčky vyrábame zo 14-karátového zlata (585/1000). Zaľúbenci majú na výber z rôzných očarujúcich modelov. Ponúkané zlaté svadobné obrúčky sú v žltom zlate, bielom zlate alebo kombinovanom zlate. 

Na požiadavku je možné vygravírovať do obrúčiek meno a dátum svadby resp. text, ktorý si želáte. Ku každým obrúčkam dostanete handričku na čistenie šperkou aj darčekovú krabičku. 

 
 

Zlaté obrúčky ZOE- 13

Zlaté obrúčky, vyrobené zo 14 karátového kombinovaného zlata.

Zlaté obrúčky

Zlaté obrúčky, 6,5 mm široké, z bieleho a žltého 14 karátového zlata s plochým profilom. Stredná línia je vyrobená z bieleho matného zlata, ktorá je spojená v hornej aj dolnej časti s líniami žltého, matného zlata, na ktorom sú rovnomerne vygravírované ozdobné ryhy. Ozdobou dámskeho prsteňa je 6 bielych zirkónov, osadených rovnomerne po celej časti prsteňa.V prípade požiadavky gravírovania, dátumu sobáša, alebo mena do obrúčiek je u nás ZDARMA!

 

MODEL:                                                        ZOE-13

MATERIÁL:                                                  ZLATO 585/1000

VÁHA:                                                         10,1 g za pár

ŠÍRKA:                                                         6,5 mm

HRÚBKA:                                                    1,2 mm

POČET KAMEŇOV:                                   6 ks

ROZMER KAMEŇA:                                  1,5 mm 

DRUH KAMEŇA:                                        zirkón  (v prípade požiadavky osadenia brialiantu pri objednávaní napísať do poznánky, resp. informáciu Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu)

Dodacia lehota
Na sklade: 3
Vaša cena: 909,00 €