Zlaté obrúčky ZOE-14

 
 
 
Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Zlaté svadobné obrúčky vyrábame zo 14-karátového zlata (585/1000). Zaľúbenci majú na výber z rôzných očarujúcich modelov. Ponúkané zlaté svadobné obrúčky sú v žltom zlate, bielom zlate alebo kombinovanom zlate. 

Na požiadavku je možné vygravírovať do obrúčiek meno a dátum svadby resp. text, ktorý si želáte. Ku každým obrúčkam dostanete handričku na čistenie šperkou aj darčekovú krabičku. 

 
 

Zlaté obrúčky ZOE-14

Zlaté obrúčky, vyrobené zo 14 karátového kombinovaného zlata.

Zlaté obrúčky

Zlaté obrúčky, široké 6,5 mm, sú vyrobené zo žltého a bieleho, 14 karátového zlata. Sú jednoduché, ale pôsobia decentne.V strede prsteňov je tenká jemná línia z bieleho zlata. V hornej ,širšiej časti zo žltého zlata sú v strede dámskej obrúčky, osadené 3 biele zirkóny pod sebou. V dolnej, užšej časti žltého zlata je osadený samostatne 1 zirkón, ktorý spolu s troma hornými tvorí jednu líniu.V prípade požiadavky gravírovania, dátumu sobáša, alebo mena do obrúčiek je u nás ZDARMA!

 

MODEL:                                              ZOE-14

MATERIÁL:                                        ZLATO 585/1000

VÁHA:                                               11,1 g za pár

ŠÍRKA:                                               6,5 mm           

HRÚBKA:                                          1,1 mm 

POČET KAMEŇOV:                         4 ks

ROZMER KAMEŇA:                        1,25 mm 

DRUH KAMEŇA:                              zirkón  (v prípade požiadavky osadenia brialiantu pri objednávaní napísať do poznánky, resp. informáciu Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu)

Dodacia lehota
Na sklade: 3
Vaša cena: 999,00 €