Zlaté obrúčky ZOE-15

 
 
 
Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Zlaté svadobné obrúčky vyrábame zo 14-karátového zlata (585/1000). Zaľúbenci majú na výber z rôzných očarujúcich modelov. Ponúkané zlaté svadobné obrúčky sú v žltom zlate, bielom zlate alebo kombinovanom zlate. 

Na požiadavku je možné vygravírovať do obrúčiek meno a dátum svadby resp. text, ktorý si želáte. Ku každým obrúčkam dostanete handričku na čistenie šperkou aj darčekovú krabičku. 

 
 

Zlaté obrúčky ZOE-15

Zlaté obrúčky, vyrobené zo 14 karátového kombinovaného zlata.

Zlaté obrúčky

Zlaté obrúčky so šírkou 5,5 mm sú vyrobené zo 14 karátového kombinovaného zlata.Hornú časť prsteňov tvorí dvojlínia z matného bieleho zlata s obdlžníkovými ozdobnými tvarmi.Dolnú časť tvorí dvojlínia z matného žltého zlata s ozdobnými obdlžnikovými tvarmi.Dámsky prsteň je zdobený bielym zirkónom s priemerom 1,75mm.V prípade požiadavky gravírovania, dátumu sobáša, alebo mena do obrúčiek je u nás ZDARMA!

 

MODEL:                                              ZOE-13

MATERIÁL:                                        ZLATO 585/1000 

VÁHA:                                                 9,2 g za pár

ŠÍRKA:                                                5,5 mm

HRÚBKA:                                           1,4 mm

POČET KAMEŇOV:                          1 ks

ROZMER KAMEŇA:                         1.75 mm 

DRUH KAMEŇA:                               zirkón  (v prípade požiadavky osadenia brialiantu pri objednávaní napísať do poznánky, resp. informáciu Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu)

Dodacia lehota
Na sklade: 3
Vaša cena: 828,00 €