Zlaté obrúčky ZOE-16

 
 
 
Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Zlaté svadobné obrúčky vyrábame zo 14-karátového zlata (585/1000). Zaľúbenci majú na výber z rôzných očarujúcich modelov. Ponúkané zlaté svadobné obrúčky sú v žltom zlate, bielom zlate alebo kombinovanom zlate. 

Na požiadavku je možné vygravírovať do obrúčiek meno a dátum svadby resp. text, ktorý si želáte. Ku každým obrúčkam dostanete handričku na čistenie šperkou aj darčekovú krabičku. 

 
 

Zlaté obrúčky ZOE-16

Zlaté obrúčky, vyrobené zo 14 karátového kombinovaného zlata.

Zlaté obrúčky

Zlaté obrúčky, so šírkou 5,5 mm, z bieleho a žltého 14 karátového zlata s plochým profilom. Horná časť prsteňa je vyrobená z teňšiej línie bieleho pieskovaného zlata. Dolná časť je z lesklého žltého zlata.Dámska obrúčka je zdobená s desiatimi bielimi zirkónmi, rovnomerne osadenými po celej časti prsteňa. Priemer zirkónov je 1,5 mm.V prípade požiadavky gravírovania, dátumu sobáša, alebo mena do obrúčiek je u nás ZDARMA!

 

MODEL:                                                 ZOE- 16

MATERIÁL:                                           ZLATO 585/1000

VÁHA:                                                   10,3 g za pár

ŠÍRKA:                                                   5,5 mm 

HRÚBKA:                                              1,2 mm 

POČET KAMEŇOV:                            10 ks

ROZMER KAMEŇA:                            1,5 mm 

DRUH KAMEŇA:                                  zirkón  (v prípade požiadavky osadenia brialiantu pri objednávaní napísať do poznánky, resp. informáciu Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu)

Dodacia lehota
Na sklade: 3
Vaša cena: 927,00 €