Zlaté obrúčky ZOE-17

 
 
 
Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Zlaté svadobné obrúčky vyrábame zo 14-karátového zlata (585/1000). Zaľúbenci majú na výber z rôzných očarujúcich modelov. Ponúkané zlaté svadobné obrúčky sú v žltom zlate, bielom zlate alebo kombinovanom zlate. 

Na požiadavku je možné vygravírovať do obrúčiek meno a dátum svadby resp. text, ktorý si želáte. Ku každým obrúčkam dostanete handričku na čistenie šperkou aj darčekovú krabičku. 

 
 

Zlaté obrúčky ZOE-17

Zlaté obrúčky, vyrobené zo 14 karátového kombinovaného zlata.

Zlaté obrúčky

Zlaté obrúčky, široké 6 mm, vyrobené z bieleho a žltého 14 karátového zlata.Horná (hrubšia) časť obrúčok je vyrobená zo žltého lesklého zlata, dolná (tenšia) línia z bieleho lesklého zlata je s malými ozdobnými vrúbkami.Dámsky prsteň zdobí 10 bielych zirkónov s priemerom 1,25 mm, osadených rovnomerne po celej dĺžke.V prípade požiadavky gravírovania, dátumu sobáša, alebo mena do obrúčiek je u nás ZDARMA!

 

MODEL:                                                   ZOE-17

MATERIÁL:                                             ZLATO 585/1000

VÁHA:                                                      11,1 g za pár

ŠÍRKA:                                                      6 mm 

HRÚBKA:                                                 1,3 mm 

POČET KAMEŇOV:                               10 ks

ROZMER KAMEŇA:                              1,25 mm 

DRUH KAMEŇA:                                    zirkón  (v prípade požiadavky osadenia brialiantu pri objednávaní napísať do poznánky, resp. informáciu Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu)

Dodacia lehota
Na sklade: 3
Vaša cena: 999,00 €