Zlaté obrúčky ZOE-20

 
 
 
Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Zlaté svadobné obrúčky vyrábame zo 14-karátového zlata (585/1000). Zaľúbenci majú na výber z rôzných očarujúcich modelov. Ponúkané zlaté svadobné obrúčky sú v žltom zlate, bielom zlate alebo kombinovanom zlate. 

Na požiadavku je možné vygravírovať do obrúčiek meno a dátum svadby resp. text, ktorý si želáte. Ku každým obrúčkam dostanete handričku na čistenie šperkou aj darčekovú krabičku. 

 
 

Zlaté obrúčky ZOE-20

Zlaté obrúčky, vyrobené zo 14 karátového kombinovaného zlata.

Zlaté obrúčky

Zlaté obrúčky, široké 5 mm, sú vyrobené z bieleho a žltého 14 karátového zlata. V strede je širšia línia pieskovaného žltého zlata. Na dámskej obrúčke sú osadené rovnomerne 3 biele zirkóny, ktoré oživia celok prsteňa. Po okrajoch je línia v kombinácii hladkého a matného bieleho zlata.V prípade požiadavky gravírovania, dátumu sobáša, alebo mena do obrúčiek je u nás ZDARMA!

 

MODEL:                                                ZOE- 20

MATERIÁL:                                          ZLATO 585/1000

VÁHA:                                                   9,2 g za pár

ŠÍRKA:                                                  5 mm           

HRÚBKA:                                             1,3 mm

POČET KAMEŇOV:                            3 ks

ROZMER KAMEŇA:                           1,75 mm

DRUH KAMEŇA:                                 zirkón (v prípade požiadavky osadenia brialiantu pri objednávaní napísať do poznánky, resp. informáciu Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu)

Dodacia lehota
Na sklade: 3
Vaša cena: 828,00 €