Zlaté obrúčky ZOE-21

 
 
 
Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Zlaté svadobné obrúčky vyrábame zo 14-karátového zlata (585/1000). Zaľúbenci majú na výber z rôzných očarujúcich modelov. Ponúkané zlaté svadobné obrúčky sú v žltom zlate, bielom zlate alebo kombinovanom zlate. 

Na požiadavku je možné vygravírovať do obrúčiek meno a dátum svadby resp. text, ktorý si želáte. Ku každým obrúčkam dostanete handričku na čistenie šperkou aj darčekovú krabičku. 

 
 

Zlaté obrúčky ZOE-21

Zlaté obrúčky, vyrobené zo 14 karátového kombinovaného zlata.

Zlaté obrúčky

Zlaté obrúčky  zo šírkou 6mm sú vyrobené z bieleho a žltého 14 karátového zlata z vnútra, s plochým profilom z vonka zaobleným profilom. V strede prsteňa je žltá, po bokoch biela línia. Na dámskej obrúčke je v strede osadených 5 zirkónov pod sebou, z hora v bielej v strede žltej a dole v bielej líníi. Ako celok táto dámska obrúčka spolu s 15 zirkónmi pôsobí elegantne a veľmi luxusne. V prípade požiadavky gravírovania, dátumu sobáša, alebo mena do obrúčiek je u nás ZDARMA!

MODEL:                                                ZOE-21

MATERIÁL:                                          ZLATO 585/1000

VÁHA:                                                  11,1 g za pár

ŠÍRKA:                                                  6 mm           

HRÚBKA:                                             1,20 mm 

POČET KAMEŇOV:                            15 ks

ROZMER KAMEŇA:                           1,25 mm 

DRUH KAMEŇA:                                 zirkón (v prípade požiadavky osadenia brialiantu pri objednávaní napísať do poznánky, resp. informáciu Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu)

 

Dodacia lehota
Na sklade: 3
Vaša cena: 999,00 €