Zlaté obrúčky ZOE-5

 
 
 
Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Zlaté svadobné obrúčky vyrábame zo 14-karátového zlata (585/1000). Zaľúbenci majú na výber z rôzných očarujúcich modelov. Ponúkané zlaté svadobné obrúčky sú v žltom zlate, bielom zlate alebo kombinovanom zlate. 

Na požiadavku je možné vygravírovať do obrúčiek meno a dátum svadby resp. text, ktorý si želáte. Ku každým obrúčkam dostanete handričku na čistenie šperkou aj darčekovú krabičku. 

 
 

Zlaté obrúčky ZOE-5

Zlaté obrúčky, vyrobené zo 14 karátového, kombinovaného zlata.

Zlaté obrúčky

Zlaté obrúčky sú široké 7,5 mm, vyrobené z bieleho a žltého 14 karátového zlata, na povrchu hornej časti prsteňa je biele matované zlato zdobené jemnými ozdobnými ryhami. Ozdobou dámskeho prsteňa sú po bokoch 4 biele ozdobné zirkóny s polomerom 1,5 mm,z jednej aj z druhej strany.Spodná časť obrúčiek je zo žltého lesklého zlata. V prípade požiadavky gravírovania, dátumu sobáša, alebo mena do obrúčiek je u nás ZDARMA!

 

MODEL:                                         ZOE-5

MATERIÁL:                                   ZLATO585/1000

VÁHA:                                           14,1 g za pár

ŠÍRKA:                                          7,5 mm

HRÚBKA:                                     1,20 mm

POCČET KAMEŇOV:                  8 ks

ROZMER KAMEŇA:                   1,5 mm

DRUH KAMEŇA:                         zirkón (v prípade požiadavky osadenia brialiantu pri objednávaní napísať do poznánky, resp. informáciu Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu)

Dodacia lehota
Na sklade: 3
Vaša cena: 1.269,00 €