Zlaté obrúčky ZOE-6

 
 
 
Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Zlaté svadobné obrúčky vyrábame zo 14-karátového zlata (585/1000). Zaľúbenci majú na výber z rôzných očarujúcich modelov. Ponúkané zlaté svadobné obrúčky sú v žltom zlate, bielom zlate alebo kombinovanom zlate. 

Na požiadavku je možné vygravírovať do obrúčiek meno a dátum svadby resp. text, ktorý si želáte. Ku každým obrúčkam dostanete handričku na čistenie šperkou aj darčekovú krabičku. 

 
 

Zlaté obrúčky ZOE-6

Zlaté obrúčky, vyrobené zo 14 karátového kombinovaného zlata.

Zlaté obrúčky

Zlaté obrúčky, široké 5,5 mm, sú vyrobené zo 14 karátového bieleho a žltého zlata s plochým profilom. Polovica prsteňa je z bieleho zlata a druhá je vyrobená zo žltého zlata. Dámsky prsteň je zdobený desiatimi zirkónmi rovnomerne osadenými po celej časti prsteňa. Zirkóny majú polomer 1,5 mm.V prípade požiadavky gravírovania, dátumu sobáša, alebo mena do obrúčiek je u nás ZDARMA!

 

MODEL:                                       ZOE-6

MATERIÁL:                                 ZLATO 585/1000

VÁHA:                                          9,00 g za pár

ŠÍRKA:                                         5,5 mm

HRÚBKA:                                     1,2 mm

POČET KAMEŇOV:                    10 ks

ROZMER KAMEŇA:                    1,5 mm

DRUH KAMEŇA:                          zirkón (v prípade požiadavky osadenia brialiantu pri objednávaní napísať do poznánky, resp. informáciu Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu)

Dodacia lehota
Na sklade: 3
Vaša cena: 810,00 €