Zlaté obrúčky ZOE-7

 
 
 
Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Zlaté svadobné obrúčky vyrábame zo 14-karátového zlata (585/1000). Zaľúbenci majú na výber z rôzných očarujúcich modelov. Ponúkané zlaté svadobné obrúčky sú v žltom zlate, bielom zlate alebo kombinovanom zlate. 

Na požiadavku je možné vygravírovať do obrúčiek meno a dátum svadby resp. text, ktorý si želáte. Ku každým obrúčkam dostanete handričku na čistenie šperkou aj darčekovú krabičku. 

 
 

Zlaté obrúčky ZOE-7

Zlaté obrúčky, vyrobené zo 14 karátového kombinovaného zlata.

Zlaté obrúčky

Zlaté obrúčky, široké 6 mm, sú vyrobené z bieleho a žltého 14 karátového zlata s plochým profilom.Línia z bieleho zlata rozdeľuje obrúčky na dve rovnaké polovice žltého zlata, v ktorých sú ozdobné výrezy. Medzi ozdobnými výrezami dámskej obrúčky sú vsadené tri biele zirkóny, s priemerom 1,5 mm, ktoré dodávajú šperku šmrnc.V prípade požiadavky gravírovania, dátumu sobáša, alebo mena do obrúčiek je u nás ZDARMA!

 

MODEL:                                             ZOE- 7

MATERIÁL:                                       ZLATO 585/1000

VÁHA:                                               10,1 g za pár

ŠÍRKA:                                              6,00 mm 

HRÚBKA:                                         1,30 mm

POČET KAMEŇOV:                        3 ks

ROZMER KAMEŇA:                       1,5 mm 

DRUH KAMEŇA:                             zirkón  (v prípade požiadavky osadenia brialiantu pri objednávaní napísať do poznánky, resp. informáciu Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu)

 
Dodacia lehota
Na sklade: 3
Vaša cena: 909,00 €