Zlaté obrúčky ZOE- 9

 
 
 
Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Zlaté svadobné obrúčky vyrábame zo 14-karátového zlata (585/1000). Zaľúbenci majú na výber z rôzných očarujúcich modelov. Ponúkané zlaté svadobné obrúčky sú v žltom zlate, bielom zlate alebo kombinovanom zlate. 

Na požiadavku je možné vygravírovať do obrúčiek meno a dátum svadby resp. text, ktorý si želáte. Ku každým obrúčkam dostanete handričku na čistenie šperkou aj darčekovú krabičku. 

 
 

Zlaté obrúčky ZOE- 9

Zlaté obrúčky, vyrobené zo 14 karátového kombinovaného zlata.

Zlaté obrúčky

Zlaté obrúčky, so šírkou 5,5mm, z bieleho a žltého 14 karátového zlata s plochým profilom. V strede obrúčok je línia z bieleho zlata, ktorá sa spája z dolnej a hornej často líniou zo žltého matného zlata. V strede dámskeho prsteňa na žltej časti zlata sú osadené dva biele zirkóny v tvare štvorca s rozmermi 2x2mm . V prípade požiadavky gravírovania, dátumu sobáša, alebo mena do obrúčiek je u nás ZDARMA!

 

MODEL:                                                 ZOE- 9

MATERIÁL:                                           ZLATO 585/1000

VÁHA:                                                   14,2 g za pár 

ŠÍRKA:                                                   5,5 mm

HRÚBKA:                                              1,7 mm 

POČET KAMEŇOV:                             2 ks

ROZMER KAMEŇA:                            2x2 mm

DRUH KAMEŇA:                                  zirkón  (v prípade požiadavky osadenia brialiantu pri objednávaní napísať do poznánky, resp. informáciu Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu)

Dodacia lehota
Na sklade: 3
Vaša cena: 923,00 €